Історія компанії

“Хто не знає свого минулого, той не може визначати своє майбутнє.”

Мустафа Кемаль Ататюрк

(1881 – 1938)

Nur Apartmanı - Şanlıurfa (1970)

Компанія сімейства Сачаклиоглу почала свою діяльність ще в далеких 30-х роках минулого століття. Її засновники Вахдеттін Сачаклиоглу (1914-2002 р.р.) та Айше Сачаклиоглу (1925-2002р.р.).

На початку своєї діяльності невеличка сімейна компанія займалась роздрібною торгівлею та сільським господарством.

В 1955 році до справ компанії приєдналися Хусеїн Сачаклиоглу (1945-1996 р.р.) та  Ібрахім Халіл Сачаклиоглу. Пізніше компанію очолив Омер Сачаклиоглу (1958-2020 р.р.), під керівництвом якого компанія досягла свого найбільшого розвитку по теперішній час.

Протягом усієї історії існування сімейні підприємства розвивались у 8 різних секторах: будівництво, торгівля нафтопродуктами, енергетичній та харчовій промисловості, текстильному виробництві, сфері освіти, управління торговими центрами та готельно-рестораному бізнесі.

Компанія, здійснюючи свою основну діяльність у сфері будівництва та нерухомості, розпочала свій перший проєкт у 1970 році в місті Шанлиурфа. За цей час успішно реалізовано понад 100 проєктів у сфері будівництва елітного житла, офісних центрів, готелів і торгових центрів площею понад 5 мільйонів квадратних метрів.

На сьогоднішній день компанією успішно реалізовано більше сотні об’єктів нерухомості різної категорії. Знаковими та соціально важливими проектами компанії є:

  • Istanbul Aquarium. Торгівельно-розважальний комплекс із найбільшим тематичним акваріумом у світі, загальною площею 22 тис.кв.м., який є членом Всесвітньої асоціації зоопарків і акваріумів;
  • Istanbul Tower 205 Levent. Найбільший в Туреччині бізнес-центр загальною площею 246 тис.кв.м. Архітектором виступила всесвітньовідома компанія Skidmore, Owings & Merrill (Burj Кhalifa, Empire State Building, Chrysler Building, Freedom Tower).
Istanbul Tower 205 Levent

Мехмет В. Сачаклиоглу, представник третього покоління родини Сачаклиоглу.

Засновник та Голова наглядової ради компанії “Bosphorus Development”, метою якої є професійний девелопмент нерухомості в Туреччині та за її межами.

”Bosphorus Development” в своїх проєктах поєднує успішний досвід сімʼї Сачаклиоглу у сфері будівництва та розвитку нерухомості набутий з 1970-х років  з іноваційними рішеннями, втіленням сучасних технологій  та співпрацею з накращими архітекторами та інженерами світу. 

“Наша репутація, яку ми здобули від минулого до сьогодення, є нашою найважливішою цінністю, і наша головна мета – зберегти та передати її майбутнім поколінням”.

Мехмет В. Сачаклиоглу

ЗАСНОВНИК & ГОЛОВА НАГЛЯДОВОЇ РАДИ