Відзнаки

Istanbul Tower 205 Levent

Istanbul Tower 205 Levent отримав нагороду у номінації «Best Office in Progress» у конкурсі «Sign of the City» від авторитетної турецької газети Hürriyet та міжнародну премію European Property Awards 2018-2019 у двох категоріях «Найкраща комерційна висока будівля» та «Краща офісна розробка».

Премія проводиться вже 27 років і охоплює більше 45 різних категорій житлової та комерційної нерухомості. Регіональні заходи проводяться для Аравії, Європи, Африки, Канади, Центральної і Південної Америки, Великобританії та Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Міжнародний Конкурс Нерухомості European Property Awards оцінюється незалежною комісією з 80 членів журі – експертів в області нерухомості. Колегія журі оцінює такі якості проєкту, як дизайн, якість, сервіс, інновації та оригінальність.

Aqua Florya Mall

Проєкт Aqua Florya Mall здобув платинову нагороду в категорії «Соціальна відповідальність» на міжнародному конкурсі Marcom у 2013 році – найбільш авторитетному конкурсі проектів у галузі маркетингу та комунікацій у світі;

Отримав визнання Міжнародною радою ICSC і став фіналістом у конкурсі «Найкращий європейський торгівельний центр 2013»;

Cтав претендентом на нагороду конкурсу «Архітектурні символи міста», організованого авторитетною газетою Hürriyet у Туреччині.

Конкурс MarCom Awards щорічно проводиться Асоціацією професіоналів маркетингу та комунікацій (Association of Marketing and Communication Professionals, США) та є одним із найбільших та авторитетних міжнародних конкурсів у галузі корпоративних комунікацій.

Country Life Residence

Проєкт Country Life Residence, що був розроблений турецьким архітектором Ömer Çamoğlu (Омер Чамоглу) здобув міжнародну премію нерухомості European Property Awards, в номінації «Mixed Use Development» як «Високо оцінений архітектурний об'єкт».