Захоплення футболом сприяє зростанню командного духу, і ми раді поділитися важливою новиною з вами.

31 серпня Bosphorus Development мав честь повести рекламну компанію на футбольному матчі Єврокубку команд «Динамо Київ» – «Бешикташ» (Туреччина), що відбувся на галасливій арені «Водафон-Парк», у Стамбулі.

Ми розуміємо, як важливо зберігати та підтримувати спортивні команди, тому обрали цей чудовий спосіб показати нашу підтримку. У якості рекламної активності відвідувачі мали змогу побачити наш логотип на LED-панелі навколо футбольного поля, що додавали ефект присутності на футбольному матчі

Гра між командами тривала впродовж двох таймів по 45 хвилин.
Київське «Динамо» з рахунком 0:1 поступилося місцевому «Бешикташу» та за сумою двох зустрічей (2:3, 0:1).
Таким чином, від звітної пари команд до основного раунду Ліги конференцій УЄФА вийшов турецький Бешикташ, тоді як для київського Динамо Єврокубкові пригоди цього сезону було завершено.

Існує щось особливе в моменті, коли ми об’єднуємося під прапором спорту.
Дякуємо вболівальникам, що відвідали стадіон і з нами підтримали команди.
Разом ми будуємо майбутнє, адже спорт та будівництво — це сили, які об’єднують нас!

Рекламні LED-панелі- це ексклюзив по категорії рекламної діяльності, вони розміщені навколо футбольного поля, та доносять вашу рекламу до сотень тисяч телеглядачів України. LED-панелі навколо футбольного поля забезпечують вашій рекламі максимальний ефект присутності на футбольному матчі, який конвертується в контакти з сотнями тисяч телеглядачів, що дивляться матч по телевізору, та до вболівальників на стадіоні.

Переходьте за посиланням для перегляну матчу.