Bosphorus Development продовжує активно брати участь у благодійних проєктах і особливо приділяє увагу дітям, які потребують підтримки у важкий час. Діти – це наше майбутнє, тому допомога їм є одним із напрямів нашої соціальної місії.

В умовах повномасштабної війни в Україні навчальний рік виявився особливо складним, але не всі мають змогу знову сісти за парти, тому деякі вимушені продовжувати здобувати освіту онлайн закордоном.

Завдяки благодійному фонду Childhood Without War (https://uakids.com.ua/) було здійснено евакуацію майже 1500 вихованців інтернатів, будинків сімейного типу та дітей-сиріт разом із їх опікунами до Туреччини.

Bosphorus Development сумісно з благодійною організацією Deeds4kids (https://www.deeds4kids.com/) виступили спонсорами і подбали про те, щоб діти мали змогу знову сісти за парти та продовжити здобувати освіту. Спільними зусиллями було закуплено 100 планшетів. Відтепер ці діти отримали не лише безпеку, а й нові можливості.

«Можливість навчатись, має бути доступною всім дітям. У сучасному світі без гаджетів неможливо уявити освітній процес. Ми дуже раді, що можемо допомогти, підтримати їх. Хочеться, аби ці діти гарно навчались і у них все склалось добре у житті» – прокоментував ініціативу Мехмет В.Сачаклиоглу, Засновник та Голова наглядової ради Bosphorus Development.