KEMER LIFE XXII RESIDENCE

Для цього проекту архітектори скористалися системами, з якими вже експериментували раніше, – а саме решітчасті структури, повторення елементів конструкції та модульний підхід. Проект будувався з 2006 по 2009 р.р. на ділянці зі складним ландшафтом – ось що кажуть про нього автори: «Комплекс складається з конструкцій різного розміру, кожна з яких має виразну форму та об’єднується з іншими у довільному порядку, який диктують межі ділянки».

Цей житловий комплекс чудово ілюструє ідею множинності, оскільки кожен поверх будівлі проектувався різними архітекторами у складі проектної групи. Архітектурні рішення затверджувалися шляхом голосування під час зборів зацікавлених осіб з різних фахових галузей. Після незначних уточнень та адаптації ці рішення і визначили загальний вигляд комплексу.

Ідея про акцентування різноманіття виникла через сусідство з численними котеджними містечками, які відрізняються характерними архітектурними рішеннями.

Тому замість намагання перевершити сусідів у вишуканості архітектурної мови, фахівці архітектурного бюро Architect Emre Arolat (EAA) знайшли натхнення у вигляді більш ніж звичайного міста, у якому гармонійно співіснують окремі будівлі.

Комплекс Kemer Life XXII Residence знаходиться у районі Göktürk. Звідси можна зручно дістатися до центру Стамбула. Проект комплексу створив відомий турецький архітектор Emre Arolat.

Цей яскравий комплекс відрізняється унікальними архітектурними рішеннями кожного багатоквартирного будинку. Kemer Life XXII Residence було здано в експлуатацію у 2010 році, і сьогодні його мешканці мають змогу користуватися усіма зручностями заміської інфраструктури з можливістю швидкого доступу до Стамбула.

Галерея