Душі піддаються пораненням. І, на жаль, діти України ці поранення отримали. Але є те, що ми в силах зробити для допомоги дітям, котрі отримали психологічні травми, спричинені війною. Bosphorus Development продовжує діяти у рамках благодійного проєкту, щоб допомогти дітям вийти з травматичного досвіду, інтегрувати його та спрямувати енергію до розвитку.

У ці дні в Стамбулі проходив реабілітаційний дитячий табір для 40 дітей загиблих, поранених та полонених українських поліцейських та дітей Захисників України, які захищають Україну від російської агресії. Цей відпочинок організовано Генеральним консульством України в Стамбулі, Всеукраїнською профспілкою національної поліції України, турецькими компаніями та Bosphorus Development.

Діти мали можливість відвідати одну з найбільших місцевих туристичних принад – Стамбульський акваріум, один з трьох найбільших акваріумів у світі, де співіснують 15 000 представників морської фауни та сухопутних істот. Ця неймовірна прогулянка тематичними маршрутами і тунелем справила неймовірне враження, де відвідувачі роздивлялись піщаних тигрових акул та скатів, які пропливали повз. Цей спогад точно завжди буде щасливим: з незабутніми враженнями, відтінками дитячого сміху та галасом.

Впевнені, що позитивні емоції, отримані там, залишаться у дітей надовго.

І ми вдячні дітям, що не побоялися відкрити свої серця і подарувати нам неймовірну взаємну любов.