11 травня 2023 року у КВЦ «Парковий» у Києві, відбувся архітектурно-будівельний бізнес-форум «Відбудова країни. Стратегія змін для архітекторів, девелоперів та забудовників».

Бізнес-форум протягом всього заходу об’єднав понад 4000 гостей, більше ніж 60 стендів, 3 головні тематичні дискусійні блоки:

— Міжнародний Блок — Дискусійна панель «Інвестиції. Інституції. Відбудова та інтеграція України до світового бізнес-контексту».

— Внутрішній локальний бізнес — Дискусійна панель «Архітектура. Будівництво. Стратегії розвитку».

— Великий бізнес — Дискусійна панель «Девелопмент. Ринок. Містобудівна політика».

Організаторами виступили: Медіагрупа DMNTR | «Дім та Інтер’єр», Конфедерація будівельників України (КБУ).

Під час Форуму були обговорені пріоритетні проєкти відбудови та регіонального розвитку, а також особливостей та умов їхнього фінансування.

Водночас програмою бізнес-форуму також було передбачено 3 заходи в форматі нон-стоп, один з яких «Форум з відновлення громад», що об’єднав представників Міністерства відновлення, асоціацій органів місцевого самоврядування, начальників обласних військових адміністрацій, міських, селищних і сільських голів, бізнес та експертів галузі.

Тут можна було поспілкуватись з однодумцями, знайти нових партнерів та інвесторів, розширити власні бізнес-контакти та побудувати мережу ділових знайомств.

Такі форуми — можливість зустрітись з партнерами та обмінятись досвідом та поглядами, «звірити годинник» щодо актуальності напрямків діяльності.

Крім того, Bosphorus Development завдяки придбаним квиткам на Архітектурно-будівельний бізнес-форум долучився до благодійної ініціативи організаторів Медіагрупи DMNTR | «Дім та Інтер’єр» та Конфедерація будівельників України (КБУ), які перерахували 500 000 грн до Фонду Президента України Володимира Зеленського UNITED24 на напрямок «Відбудова України».

Дякуємо колегам та організаторам за цей неймовірний захід та прекрасну організацію простору.