INNOVIA ISPARTAKULE RESIDENCE

ІДЕАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ ТА ЖИТТЯ ПОБЛИЗУ МЕГАПОЛІСУ

Проєкт Innovia Ispartakule Residence вигідно відрізняється винятковою цілісністю та естетикою, а також увагою до найменших дрібниць, які додають до комфорту відчуття якості та спокою.

Новий проєкт у районі Ispartakule пропонує чудові можливості для соціальної взаємодії у поєднанні з концепцією комфортного життя, яку реалізовано у попередніх проєктах серії Innovia.
Innovia Ispartakule Residence була спроєктована та побудована компанією нерухомості Zincir Yapı A.Ş., де члени сім’ї Сачаклиоглу були основними акціонерами, та компанією Yeşil GYO.
У концепції проєкту передбачено 163 магазини, два 29-поверхових житлових будинки загальною кількістю 340 квартир. Завдяки своєму розташуванню, Innovia Ispartakule Residence є вигідним і сучасним проєктом, що наділений зручною інфраструктурою.
Для мешканців та гостей передбачено три поверхи паркінгу, спа та фітнес-центр HealthClub/IN, басейн під відкритим небом, баскетбольний майданчик, клуб для дитячого дозвілля, зону відпочинку Wonderland/IN, численні кав’ярні та ресторани з відкритими майданчиками.

Галерея