INNOVIA ISPARTAKULE RESIDENCE

ІДЕАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ ТА ЖИТТЯ ПОБЛИЗУ МЕГАПОЛІСУ

Проєкт Innovia Ispartakule Residence вигідно відрізняється винятковою цілісністю та естетикою, а також увагою до найменших дрібниць, які додають до комфорту відчуття якості та спокою.

Новий проєкт у районі Ispartakule пропонує чудові можливості для соціальної взаємодії у поєднанні з концепцією комфортного життя, яку реалізовано у попередніх проєктах серії Innovia.
Innovia Ispartakule Residence була спроєктована та побудована компанією Zincir Yapı A.Ş., основним партнером якого була наша сімейна компанія.
Інвесторами та девелоперами проєкту Innovia Ispartakule Residence виступили Metal Yapı Konut і Yesil GYO (інвестиційний фонд нерухомості).
У концепції проєкту передбачено 163 магазини, два 29-поверхових житлових будинки загальною кількістю 340 квартир. Завдяки своєму розташуванню, Innovia Ispartakule Residence є вигідним і сучасним проєктом, що наділений зручною інфраструктурою.
Для мешканців та гостей передбачено три поверхи паркінгу, спа та фітнес-центр HealthClub/IN, басейн під відкритим небом, баскетбольний майданчик, клуб для дитячого дозвілля, зону відпочинку Wonderland/IN, численні кав’ярні та ресторани з відкритими майданчиками.

Галерея