Bosphorus Development відданий стратегії побудови сильного майбутнього для України. І навіть попри воєнний чаc, складну економічну ситуацію, зменшення динаміки будівництва для нас важливо працювати аби у великих містах, таких як Київ, процвітало будівництво.

Спільно з Корпорацією Нерухомості РІЕЛ, ми розпочали будівництво сучасного житлового комплексу бізнес-класу Maxima Residence. Він зводиться на столичному Печерську за адресою вул. Євгена Коновальця, 30. Це 26-ти поверховий будинок на 486 квартир, який розділений на три черги будівництва і будується за сучасними технологіями.

Також проєктом будівництва передбачено:

 

І звісно ж, важлива та невід’ємна складова комфортного життя – це максимально зручна локація, яка дозволить оптимально планувати час для бізнесу та відпочинку. ЖК Maxima Residence розташовано у преміальному місці, всього 10 хвилин автівкою і ви на Хрещатику. А поєднання сучасної архітектури з максимально зручною зовнішньою та внутрішньою інфраструктурою, зробить помешкання максимально зручним для комфортного життя всієї родини.

Поруч із вами:

 

Купуючи нерухомість на стадії будівництва, ви отримуєте пропозиції за найкращими цінами та маєте більш широкий вибір помешкань.

 

Переглянути планування

Вибрати квартиру ви можете на нашому сайті, а зарезервувати та дізнатись, які ще вигоди пропонує покупцям Корпорація Нерухомості РІЕЛ, можна у нашому відділі продажу. Адреса доступна за посиланням.

 

ЖК Maxima Residence – нова перлина нового Печерську!