Bosphorus Development продовжує участь у благодійних проєктах, та разом з Генеральним консульством України у Стамбулі долучився до привітання діток української громади зі святом святого Миколая.

Різдво — свято світла та добра. Ми точно знаємо, що світло завжди перемагає. Переможе і Україна. Такі маленькі, яким довелося водночас стати дорослими, вимушено покинувши свої домівки і обравши своїм прихистком саме Туреччину, діти разом з мамами приїхали в гості до чарівника, аби загадати бажання. Сьогодні воно у всіх єдине – бажання Миру і повернутися додому. З великим бажанням подарувати дітям свято на день святого Миколая цьогоріч Львівський Академічний Обласний Музично-Драматичний театр ім. Ю. Дрогобича організував відкриття резиденції чарівника, який своїм театралізованим дійством, колядками та віншуванням подарував неймовірні емоції як дітям так і дорослим.

Стіни культурних центрів Стамбула, Бурси та Ізміра, де відбувалися вистави, довго пам’ятатимуть гучні оплески та дитячий веселий сміх. Вистави проходили в теплій та дружній атмосфері, всі присутні отримали незабутні позитивні емоції.

І звісно Святий Миколай привіз із собою солодкі подарунки та смаколики для дітей, які були придбані за сприяння Bosphorus Development, сформовано та роздано близько 1000 дитячих подарунків із солодощами.

«Напередодні новорічних свят діти особливо чекають дива. Подарувати їм це незабутнє відчуття радості і захоплення дуже важливо та для нашої компанії це стало доброю традицією, приймати участь у заходах, які допомагають діткам з України адаптуватись закордоном», – зазначив Засновник та Голова наглядової ради Bosphorus Development Мехмет В. Сачаклиоглу.