У цьому році Святий Миколай знову проїхав тисячі кілометрів, аби здійснити мрії маленьких українців у Туреччині.

«Святий Миколай творить дива. Якщо вам потрібна допомога – зверніться до нього, і він обов’язково здійснить це. А ми вкотре загадаємо одне бажання на всіх – нашу Перемогу,» – сказав генконсул Роман Недільський перед початком святкової вистави у Стамбулі. «Святий Миколай народився на території сучасної Туреччини в провінції Лікія, де нещодавно Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій очолював Службу. Дякуємо Його Всесвятості за постійні підтримку і молитви за Український Народ», – додала дружина генконсула пані Людмила Недільська.

Ми вдячні всім, хто допоміг зробити нашу мрію реальністю: подарувати свято більше ніж 1000 українських дітей в Стамбулі, Ізмірі та Бурсі.

Ми дякуємо театральному колективу Копичинецького міського центру культури і дозвілля та чудовим акторам, які подарували всеохоплюючу атмосферу свята дітлахам і дорослим. Ми всі разом співали «Ой у лузі червона калина» у Бурсі, разом з акторами танцювали на сцені та ділились секретами зі Святим Миколаєм в Ізмірі, зробили мільйони фотографій в Стамбулі.

Наші герої доторкнулись до кожного серця і наповнили душі вірою в Перемогу!

За сприяння компанії Гюнсел / Gunsel Святий Миколай і його помічники змогли приїхати в Туреччину, а Bosphorus Development доставив дітлахам смаколики з України.

Дякуємо Товариство українців в Бурсі – Bursa Ukraynalılar Derneği, Nilüfer Belediyesi та Гьоркему Шехсувару за підтримку наших акторів у Бурсі, Об’єднання Українців Ізміра / İzmir Ukraynalılar Derneği  та Uğur Semih Akdemir за опіку в Ізмірі. Окрема подяка Українське культурне товариство – Ukrayna Kültür Derneği та вчителям Міжнародного ліцею імені Т.Шевченка в Стамбулі за чуйність та готовність прийти на допомогу.

Добро і любов завжди долають темряву.

Читати більше про ініціативу: https://www.ukrinform.ua/rubric-diaspora/3798455-svatij-mikolaj-zavitav-do-ukrainskih-ditej-u-stambuli-izmiri-ta-bursi.html