У Форумі за два дні взяли участь понад 5000 гостей, з яких понад 1100 – архітектори, урбаністи, міські планувальники, дизайнери. Спікери, модератори, слухачі – шукали способи, генерували нові рішення, обговорювали ідеї для перемоги на економічному внутрішньому фронті, зміцнюючи нашу країну зсередини.

Головна мета цього форуму — створити ефективну платформу для взаємодії між бізнесом, архітекторами та політиками, сприяючи розбудові нашої улюбленої, але потребуючої допомоги країни.

Кожен гість мав можливість спілкуватися зі спікерами після закінчення дискусій. Крім того, протягом заходу відбулася виставкова панель партнерів форуму, де кожен представив свій унікальний стенд з продукцією, привертаючи увагу відвідувачів.

Рекламні активності, що були спрямовані на підвищення впізнаваності Bosphorus Development були проведені у вигляді трансляції рекламного відео у залі Stone, розміщення рол-апу, що був розташований у фотозоні заходу, трансляції логотипу на головному екрані зали «Чаша» та розміщеній інформації про компанію у каталозі Партнерів.

Крім того, Bosphorus Development завдяки придбаним квиткам на Архітектурно-будівельний бізнес-форум долучився до благодійної ініціативи організаторів Медіагрупи DMNTR | «Дім та Інтер’єр» та Конфедерація будівельників України (КБУ), які перерахували для придбання необхідного медичного обладнання воїнам-ветеранам ЗСУ, сплачений сертифікат на суму 500 000 грн., а також медичного обладнання для реабілітації воїнів-інвалідів на суму 1 250 000 грн.

Дякуємо організаторам і спікерам Форуму за корисну і наповнену сенсами для майбутнього України, подію.