Istanbul Tower 205

Хмарочос Istanbul Tower 205 є справжньою перлиною Levent – найпрестижнішого ділового району міста Стамбул. Проект розроблено архітектурною компанією Skidmore, Owings & Merrill (SOM), яка раніше працювала над всесвітньо відомими проектами One World Trade та Burj Khalifa. Istanbul Tower 205 висотою у 220 метрів є найвищою офісною будівлею Туреччини. Хмарочос знаходиться на ділянці 21 000 м², а загальна площа приміщень у баштах та на подіумах складає 246 000 м².

Завдяки поєднанню новітніх технологій, панорамних видів та сміливих архітектурних рішень Istanbul Tower 205 є найбільш привабливим та унікальним проектом для інвестицій на ринку. Будівля, яку розроблено згідно міжнародних технічних вимог, відповідає нормам стандарту якості LEED Platinum, мінімально впливає на навколишнє середовище та максимально заощаджує енергоресурси.

Istanbul Tower 205 отримав нагороду у номінації “Best Office in Progress” у конкурсі “Sign of the City”, який організовано газетою Hürriyet та який вважається найбільш престижним у галузі нерухомості у Туреччині.