Istanbul Tower 205

Найпрестижніша офісна будівля в найвидатнішому діловому та фінансовому центрі Стамбула

Хмарочос Istanbul Tower 205 є справжньою перлиною Levent – найпрестижнішого ділового району міста Стамбул.

Інвесторами та розробниками проєкту стали Metal Yapı Konut і Yesil GYO (інвестиційний фонд нерухомості), а за втілення архітектурних рішень відповідали Skidmore, Owings & Merrill (SOM), які раніше працювали над всесвітньо відомими проєктами One World Trade та Burj Khalifa. Istanbul Tower 205 висотою у 220 метрів є найвищою офісною будівлею Туреччини. Хмарочос знаходиться на ділянці 21 000 м², а загальна площа приміщень у баштах та на подіумах складає 246 000 м².

Завдяки поєднанню новітніх технологій, панорамних видів та сміливих архітектурних рішень Istanbul Tower 205 є найбільш привабливим та унікальним проєктом для інвестицій на ринку. Будівля, яку розроблено згідно міжнародних технічних вимог, відповідає нормам стандарту якості LEED Platinum, мінімально впливає на навколишнє середовище та максимально заощаджує енергоресурси.

Хмарочос Istanbul Tower 205 був відзначений двома нагородами у категоріях «Найкраща комерційна висока будівля» та «Краща офісна розробка» на «European Property Awards 2018-2019», одній з найважливіших нагород у сфері нерухомості в Європі.

Також отримав нагороду у номінації «Best Office in Progress» у конкурсі «Sign of the City», який організовано газетою Hürriyet та який вважається найбільш престижним у галузі нерухомості у Туреччині.

Галерея