INNOVIA ISPARTAKULE RESIDENCE

ІДЕАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ ТА ЖИТТЯ ПОБЛИЗУ МЕГАПОЛІСУ

Проект Innovia Ispartakule Residence вигідно відрізняється винятковою цілісністю та естетикою, а такою увагою до найменших дрібниць, які додають до комфорту відчуття якості та спокою. Новий проект у районі Ispartakule пропонує чудові можливості для соціальної взаємодії у поєднанні з концепцією комфортного життя, яку реалізовано у попередніх проектах серії Innovia.

Комплекс з оригінальним дизайном та великою центральною площею складається з 163 магазинів та двох 29-поверхових житлових будинків з 340 квартирами. Завдяки вигідному розташуванню та сучасному проекту комплекс Innovia Ispartakule Residence має чудовий потенціал стати новим центром району.
З вікон квартир Innovia Ispartakule Residence видно озеро Küçükçekmece, а виїзди на шосе TEM забезпечують зручну транспортну розв’язку.

Для мешканців та гостей передбачено три поверхи паркінгу, спа та фітнес-центр HealthClub/IN, басейн під відкритим небом, баскетбольний майданчик, клуб для дитячого дозвілля, зону відпочинку Wonderland/IN, численні кав’ярні та ресторани з відкритими майданчиками.

Галерея