Історія компанії

“Хто не знає свого минулого, той не може визначати своє майбутнє.”

Мустафа Кемаль Ататюрк

(1881 – 1938)

Nur Apartmanı - Şanlıurfa (1970)

Компанія сімейства Сачаклиоглу почала свою діяльність ще в далеких 30-х роках минулого століття. Її засновники Вахдеттін Сачаклиоглу (1914-2002 р.р.) та Айше Сачаклиоглу (1925-2002р.р.).

На початку своєї діяльності невеличка сімейна компанія займалась роздрібною торгівлею та сільським господарством.

В 1955 році до справ компанії приєдналися Хусеїн Сачаклиоглу (1945-1996 р.р.) та  Ібрахім Халіл Сачаклиоглу. Пізніше компанію очолив Омер Сачаклиоглу (1958-2020 р.р.), під керівництвом якого компанія досягла свого найбільшого розвитку по теперішній час.

Згодом компанія почала займатися іншими видами підприємницької діяльності, зокрема, було відкрито мережу гастрономів, ресторанів та пекарень, виробництво меблів, текстиль, продаж ювелірних прикрас, а також постачання газу та торгівля нафтопродуктами.

З часом основним локомотивним бізнесом компанії сім’ї Сачаклиоглу стає будівництво та професійний девелопмент житлових багатоквартирних будинків, офісів, промислових будівель, готелів, багатофункціональних об’єктів та торгівельних центрів. В 1970 році компанією було збудовано перший об’єкт нерухомості у місті Шанлиурфа  на Сході Туреччини.

На сьогоднішній день компанією успішно реалізовано більше сотні об’єктів нерухомості різної категорії. Знаковими та соціально важливими проектами компанії є:

  • Istanbul Aquarium. Торгівельно-розважальний комплекс із найбільшим тематичним акваріумом у світі, загальною площею 22 тис.кв.м., який є членом Всесвітньої асоціації зоопарків і акваріумів;
  • Istanbul Tower 205. Найбільший в Туреччині бізнес-центр загальною площею 246 тис.кв.м. Архітектором виступила всесвітньовідома компанія Skidmore, Owings & Merrill (Burj Кhalifa, Empire State Building, Chrysler Building, Freedom Tower).
Istanbul Tower 205

“Я є представником третього покоління роду Сачаклиоглу. Свою трудову діяльність розпочав у сімейній компанії в Стамбулі, пройшовши весь ієрархічний трудовий шлях.

В Україні мною було засновано девелоперську компанію “Bosphorus Development”, метою якої є професійний девелопмент об’єктів нерухомості як в Україні так і за її межами.

Мета компанії – застосувати багаторічний та успішний досвід нашої девелоперської діяльності в Україні. До наших проектів ми залучаємо найкращих світових архітекторів та інженерів, створюючи додану вартість для громад у гармонії з навколишнім середовищем.

Для нас репутація – надважлива. Тому що репутація компанії це репутація родини, репутація родини це честь.”

Мехмет В. Сачаклиоглу

ЗАСНОВНИК & ГОЛОВА НАГЛЯДОВОЇ РАДИ